فروش متاسیلیکات پودری ۵ آبه و ۹ آبه در شرکت سیلیکات گستر اصفهان

فروش متاسیلیکات پودری ۵ آبه و ۹ آبه در شرکت سیلیکات گستر اصفهان با سابقه ۳۰ ساله در تولید انواع سدیم سیلیکات پودری، مایع و جامد  و متاسیلیکات. این شرکت به عنوان یکی از قدیمی ترین و شناخته شده ترین شرکت های تولیدی صنعت سیلیکات در ایران در حال فعالیت است.

متاسیلیکات سدیم و مصارف آن

متاسیلیکات سدیم یک ماده شیمیایی معدنی با فرمول Na2SiO3 است که کاربرد گسترده ای در صنایع مختلف دارد. این ماده به دلیل ویژگی هایی که دارد در مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. موارد استفاده از این محصول را می توان به دو دسته مصارف صنعتی و غیرصنعتی تقسیم کرد. این ترکیب به طور گسترده و در بسیاری از زمینه های صنعتی و غیرصنعتی دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

فروش متاسیلیکات

مجموعه ما هم اکنون آماده ارسال متاسیلیکات به سراسر ایران و جهان می باشد.

برای استعلام قیمت و ثبت سفارش با شماره زیر تماس بگیرید.
مهندس دارابی (سرپرست بازرگانی): ۰۹۰۲۰۲۱۲۷۵۷

موارد استفاده صنعتی متاسیلیکات سدیم

از متاسیلیکات سدیم در صنعت برای تولید مواد شیمیایی خاص، تولید سرامیک، آبکاری، تولید مواد نسوز و مقاوم در برابر آتش، صنایع تولید پارچه، چاپ، کاغذ سازی  بتن، سیمان، مواد نسوز، روغن، فرآوری چرم و… استفاده می شود. از رایج ترین موارد استفاده از این ماده در صنعت چسب و مهر و موم می باشد. متاسیلیکات سدیم به عنوان بازدارنده های خوردگی کاربرد دارد. گاهی نیز به عنوان افزودنی و مواد پوششی مورد استفاده قرار می گیرد.
از هیدرات های مختلف آن در محصولات صابونی و مواد شوینده استفاده می شود. همچنین به عنوان سازنده ماده ای است که باعث تقویت یا حفظ کارایی محصول با غیرفعال کردن سختی آب می شود . همچنین در صابون ها و مواد شوینده کاربرد دارد.
این ماده همچنین در ترکیب مواد آرایشی عمدتا در قالب اکسیدان ها برای بی رنگ موها استفاده می شود. اضافه کردن این ترکیب به سیمان باعث می شود که در واکنش با آب سریع تر سخت شود.

موارد استفاده غیر صنعتی متاسیلیکات سدیم

متاسیلیکات سدیم در موارد غیرصنعتی هم مورد استفاده قرار می گیرد. این ماده می تواند در محصولات تصفیه هوا و محصولات الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد. استفاده گسترده در صنعت نساجی از موارد مهم مصرفی متاسیلیکات سدیم می باشد. از این ماده در تولید محصولات ضد یخ و محصولات مراقبتی در خودرو ها استفاده می شود. کاربرد متاسیلیکات سدیم در تصفیه آب نیز از نمونه های قابل ذکر می باشد.
از این ماده برای بسته بندی تخم مرغ، تولید سیلیکاژل، سیمان و اتصال دهنده ها، تولید شوینده ها و تثبیت کننده ها استفاده می شود. از آن جایی که متا سیلیکات سدیم یک ماده غیر آلی است، تاثیر قابل توجهی بر چرخه های طبیعی نمی گذارد. این ماده بیشتر به صورت بسیار رقیق مصرف می شود. بنابراین تاثیری بر محیط زیست ندارد. ولی محلول های غلیظ آن می تواند سیستم های آبی را تحت تاثیر قرار دهد.

فهرست