انواع محصولات مایع

سیلیکات سدیم مایع
اطلاعات فنی محصولات
سیلیکات سدیم رشیو ۲٫۳ – ۲٫۴

مدیریت کیفیت

سیلیکات سدیم رشیو ۲٫۳ – ۲٫۴

مدیریت محیط زیست

سیلیکات سدیم رشیو ۲٫۳ – ۲٫۴

ایمنی و بهداشت شغلی

اشتراک گذاری
اطلاعات بیشتر

فرایند تولید سیلیکات سدیم به روش مایع

سیلیکات‌ها ، « سدیم سیلیکات » نام عمومی ترکیب سدیم متا سیلیکات یا Na2SiO3 است و هم چنین به نامـهای «آب شیشه» یا «شیشـة مایع» نیز شنـاختـه شده است و می تـوان فرمول آن را به شکل Na2O∙SiO2 نیز نشان داد. به صورت محلول آبی و جامد در دسترس است و در صنایع سیمان، حفاظتِ غیر فعال آتش دیرگدازها، نساجی، فرآوری الوار و اتومبیلها به کار می رود.

مایع سیلیکات سدیم شرکت ما برای نیازهای مشتریان می تواند برای یک سری از محصولات سیلیکات سدیم سفارشی شود. شرکت ما محصولات مورد نیاز مشتری و سیلیکات سدیم با  کیفیت  تولید می کند. مایع شفاف چسبناک بی رنگ و مایع نیمه شفاف با رنگ روشن وجود دارد. ماده اصلی دی اکسید سیلیسیم (SiO2) و هیدروکسید سدیم (Na2O) است ، تولید و فرآوری مواد اولیه کربنات سدیم و شن کوارتز است.

کاربرد سیلیکات سدیم مایع

۱- می تواند در ساخت ژل سیلیکا ، سیلیس ، زئولیت ، سیلیس و سایر محصولات سیلیکات استفاده شود.

۲- پودر لباسشویی ، صابون ، مواد شوینده و سایر مواد اولیه نرم کننده آب ، عامل ته نشینی ؛

۳- صنعت نساجی برای کمک به رنگرزی ، سفید سازی و اندازه گیری ؛

۴-  صنعت ماشین آلات به طور گسترده ای در ریخته گری ، چرخ سنگزنی و مواد نگهدارنده فلز و غیره استفاده می شود.

۵- در صنعت ساخت و ساز برای تولید سیمان سریع خشک ، روغن ضد آب سیمان مقاوم در برابر اسید ، عامل پخت خاک ، مواد نسوز و غیره ؛

۶- کشاورزی می تواند از کود سیلیکونی ساخته شود ؛

۷- برای ترک خوردگی کاتالیزوری کاتالیزورهای آلومینا سیلیس نفت ، بسته بندی صابون ، چسب کاغذ راه راه ، مواد نگهدارنده فلز ، نرم کننده آب ، مواد افزودنی شوینده ، مواد نسوز و مواد اولیه سرامیک ، رنگرزی و اندازه اندازه منسوجات ، سود معدن ، ضد آب و پلاگین ، آتش چوب ، نگهداری مواد غذایی و تهیه چسب ، مصالح ساختمانی ، تولید میله های جوشکاری چسبها و غیره.

بسته بندی سیلیکات سدیم

 استفاده از مشخصات مختلف سطل پلاستیکی ، آهن ، مخزن پلاستیکی ، بسته بندی قلع رامی توان ، با همان بسته بندی محصول دوباره استفاده کرد.

۱- سیلیکات سدیم نوترال

۲- سیلیکات سدیم آلکالاین

۳- سیلیکات سدیم رشیو ۲٫۳ – ۲٫۴

۴- سیلیکات سدیم رشیو ۲٫۷

فهرست